Průvodce výběrem
posilovacích věží


Posilovací věž  >  Věže pro domácí posilovny

Věže pro domácí posilovny

Chcete si pořídit domů posilovací věž? Jste omezeni místem? Najdeme řešení!

Do menších prostor je určena posilovací věž inSPORTline ProfiGym N40, kterou koupíte již za méně než 10 tisíc korun.

Posilovací věž inSPORTline ProfiGym N40

Je ideální pro začínající cvičence a vhodná i do bytu. Rozměry po sestavení jsou 152 cm na délku, 91 cm na šířku a výška věže je 186 cm. Na této věži procvičíte prsní svaly, biceps, umožňuje předkopávání a bench press. Výhodou je také simulace veslování.

Pro náročnější cvičící je tu posilovací věž inSPORTline Star. Je to opravdu hvězda mezi domácími věžemi. Při obdobných rozměrech jako věž Easy má těžší závaží, větší nosnost (120 kg proti 100 kg u Easy) a je určena i pro vyšší cvičence.

Má opěrku pro izolovaný biceps a triceps a umožňuje i cviky za tělem.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 12. 1. 2013


Další novinky

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

10. 11. 2015

Posilovací věže Kettler

Posilovací věže jsou komplexní posilovací stroje, které se i přes robustnější provedení dají používat v domácích podmínkách. 

16. 10. 2015

Starejte se o svou posilovací věž

Posilovací věž je oblíbený univerzální přístroj k domácímu cvičení, s velkým efektem nárůstu svalů, kondice a následně také sebevědomí. 

13. 6. 2014

Ceny posilovacích věží

Posilovací věže českého výrobce inSPORTline se zárukou 5 let, dopravou a montáží zdarma si můžete koupit buď v jeho e-shopu nebo prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Vítkově u Opavy. 

11. 6. 2014

všechny novinky