Průvodce výběrem
posilovacích věží


Posilovací věž  >  Posilovací věž a bench press

Posilovací věž a bench press

Dá se na posilovacích věžích cvičit i oblíbený bench press?

Odpověď zní ano i ne. Ne na každé věži a na ostatních jen alternativu k tradičnímu cviku. Klasický bench press se cvičí nejčastěji na bench press lavicích, které jsou pro tento tradiční cvik nejlépe přizpůsobené. 

Jak na bench press na posilovací věži?

Ukážeme si to na věži inSPORTline ProfiGym N40, kterou pořídíte za cca 10 000 Kč.

Posilovací věž inSPORTline ProfiGym N40

Tato věž má propracovaná nastavitelná a na sobě nezávislá ramena, který nutí uživatele vyrovnávat zátěž vlastní silou (tak jako je známo u klasického bench pressu). Díky tomu dochází k rovnoměrnému posílení svalstva.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 23. 4. 2014


Další novinky

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

10. 11. 2015

Posilovací věže Kettler

Posilovací věže jsou komplexní posilovací stroje, které se i přes robustnější provedení dají používat v domácích podmínkách. 

16. 10. 2015

Starejte se o svou posilovací věž

Posilovací věž je oblíbený univerzální přístroj k domácímu cvičení, s velkým efektem nárůstu svalů, kondice a následně také sebevědomí. 

13. 6. 2014

Ceny posilovacích věží

Posilovací věže českého výrobce inSPORTline se zárukou 5 let, dopravou a montáží zdarma si můžete koupit buď v jeho e-shopu nebo prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Vítkově u Opavy. 

11. 6. 2014

všechny novinky