Průvodce výběrem
posilovacích věží


Posilovací věž  >  Starejte se o svou posilovací věž

Starejte se o svou posilovací věž

Posilovací věž je oblíbený univerzální přístroj k domácímu cvičení, s velkým efektem nárůstu svalů, kondice a následně také sebevědomí. 

Po jejím zakoupení si pozorně pročtěte návod od výrobce a následně ho dodržujte. Aby vám věž stále dobře sloužila, provádějte běžnou údržbu vždy po 20 hodinách provozu:

  • Zkontrolujte pohyblivé části posilovací věže – osy, klouby a další, zda jsou dostatečně promazány. Pokud ne, namažte je běžným olejem na kola a šicí stroje nebo silikonovým olejem.
  • Pravidelně dotahujte šrouby a matice – a pamatujte, že základní ověření bezpečnosti je nutné před každým cvičením.
  • Zjistíte-li poškozené části, vyměňte je nebo kontaktujte servis prodejce vaší posilovací věže, který zařídí opravu u vás doma. Na věže poskytuje prodlouženou záruku 5 let.
  • K čištění používejte jen mýdlový roztok – pozor na abrazivní prostředky.
  • Skladujte posilovací věž na suchém a teplém místě a mějte ji umístěnou na rovné, pevné podložce. Starejte se také o to, aby všude okolo stroje byly alespoň dva metry volné plochy.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 13. 6. 2014


Další novinky

Posilovací věže Master

Patří mezi nejprodávanější značky posilovacích strojů, jsou oblíbené mezi řadou sportovců. Ano, řeč je o posilovacích věžích značky Master.

25. 8. 2016

Jakou posilovací věž koupit domů?

Posilovací věže patří mezi komplexní posilovací stroje, obvykle velmi robustní. Nevejdou se do každého bytu. Přesto existují výjimky, které vám umožní cvičit celé tělo i v domácím prostředí.

27. 7. 2016

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

10. 11. 2015

všechny novinky