Průvodce výběrem
posilovacích věží


Posilovací věž  >  Ceny posilovacích věží

Ceny posilovacích věží

Posilovací věže českého výrobce inSPORTline se zárukou 5 let, dopravou a montáží zdarma si můžete koupit buď v jeho e-shopu nebo prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Vítkově u Opavy. 

Dáme vám tipy na posilovací věže v akci dvou cenových kategorií a přiblížíme jejich vybavení.

ProfiGym C30, cena 8 tisíc korun – nosnost 120 kilogramů, hmotnost závaží až 45 kilogramů, horní kladka, spodní kladka simulující veslování, předkopávání, zakopávání, butterfly s oporou zad, anatomický tvarovaná opěrka, možnost provádět více než 100 cviků.

Phanton, cena 15 tisíc korun – nejprodávanější posilovací věž, konstrukční novinka inSPORTline pro ergonomické a efektivní cvičení. Nosnost 150 kilogramů, hmotnost závaží až 65 kilogramů, stepper, bench, horní a dolní kladka s elektronickým počítačem, butterfly, multi press, předkopávání, možnost cviků Dips intenzivního tréninku břišního svalstva, vrchní a středové veslo pomocí lan, přítahy na lýtka, stehna a hýždě, simulace veslování.
Uživatel Patrik Kameník hodnotí posilovací věž inSPORTline Phanton jako dobrý stroj: „Závaží je díky systému několika kladek fakt slušný, a to je hlavní.“

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 6. 2014


Další novinky

Posilovací věže Master

Patří mezi nejprodávanější značky posilovacích strojů, jsou oblíbené mezi řadou sportovců. Ano, řeč je o posilovacích věžích značky Master.

25. 8. 2016

Jakou posilovací věž koupit domů?

Posilovací věže patří mezi komplexní posilovací stroje, obvykle velmi robustní. Nevejdou se do každého bytu. Přesto existují výjimky, které vám umožní cvičit celé tělo i v domácím prostředí.

27. 7. 2016

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

10. 11. 2015

všechny novinky