Průvodce výběrem
posilovacích věží


Posilovací věž  >  Ceny posilovacích věží

Ceny posilovacích věží

Posilovací věže českého výrobce inSPORTline se zárukou 5 let, dopravou a montáží zdarma si můžete koupit buď v jeho e-shopu nebo prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Vítkově u Opavy. 

Dáme vám tipy na posilovací věže v akci dvou cenových kategorií a přiblížíme jejich vybavení.

ProfiGym C30, cena 8 tisíc korun – nosnost 120 kilogramů, hmotnost závaží až 45 kilogramů, horní kladka, spodní kladka simulující veslování, předkopávání, zakopávání, butterfly s oporou zad, anatomický tvarovaná opěrka, možnost provádět více než 100 cviků.

Phanton, cena 15 tisíc korun – nejprodávanější posilovací věž, konstrukční novinka inSPORTline pro ergonomické a efektivní cvičení. Nosnost 150 kilogramů, hmotnost závaží až 65 kilogramů, stepper, bench, horní a dolní kladka s elektronickým počítačem, butterfly, multi press, předkopávání, možnost cviků Dips intenzivního tréninku břišního svalstva, vrchní a středové veslo pomocí lan, přítahy na lýtka, stehna a hýždě, simulace veslování.
Uživatel Patrik Kameník hodnotí posilovací věž inSPORTline Phanton jako dobrý stroj: „Závaží je díky systému několika kladek fakt slušný, a to je hlavní.“

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 6. 2014


Další novinky

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

10. 11. 2015

Posilovací věže Kettler

Posilovací věže jsou komplexní posilovací stroje, které se i přes robustnější provedení dají používat v domácích podmínkách. 

16. 10. 2015

všechny novinky