Průvodce výběrem
posilovacích věží


Posilovací věž  >  Multifunkční posilovací stroj na Vánoce? Pořiďte posilovací věž!

Multifunkční posilovací stroj na Vánoce? Pořiďte posilovací věž!

Do posiloven i na domácí posilování se hojně prodávají posilovací věže. Jejich hlavní výhodou je množství cviků, které na nich můžete provádět.

Nejlevnější posilovací věže pořídíte i za 5 tisíc korun, u kvalitnějších strojů však počítejte s cenou přes 10 tisíc. 

Dobrým tipem je Posilovací věž inSPORTline ProfiGym C50, kterou nabízí aktuálně výrobce ve svém e-shopu za necelých 12 tisíc korun. ProfiGym C50 nabízí více než 100 cviků!

Posilovací věž inSPORTline ProfiGym C50

Tolik cviků samozřejmě zaručuje procvičení celého těla. Na jednom stroji tak zvládnete celotýdenní "posilovací menu". Od posilování bicepsů, přes prsní svaly až po dolní končetiny - předkopávání, nebo zakopávání.

Pro odborníky - tato posilovací věž nabízí zátěž až 63 kg. Nosnost je dostatečných 120 kg a mimochodem, obdobná je i váha celého stroje. I to je zárukou stabilnosti a kvality provedení.

A co vy? Splníte na posilovací věži vaše sportovní novoroční předsevzetí?

Sdílejte článek

Zveřejněno: 15. 11. 2014


Další novinky

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

10. 11. 2015

Posilovací věže Kettler

Posilovací věže jsou komplexní posilovací stroje, které se i přes robustnější provedení dají používat v domácích podmínkách. 

16. 10. 2015

Starejte se o svou posilovací věž

Posilovací věž je oblíbený univerzální přístroj k domácímu cvičení, s velkým efektem nárůstu svalů, kondice a následně také sebevědomí. 

13. 6. 2014

Ceny posilovacích věží

Posilovací věže českého výrobce inSPORTline se zárukou 5 let, dopravou a montáží zdarma si můžete koupit buď v jeho e-shopu nebo prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Vítkově u Opavy. 

11. 6. 2014

všechny novinky