Průvodce výběrem
posilovacích věží


Posilovací věž  >  Posilovací věže Kettler

Posilovací věže Kettler

Posilovací věže jsou komplexní posilovací stroje, které se i přes robustnější provedení dají používat v domácích podmínkách. 

Současné posilovací věže jsou navíc tak designově a esteticky vydařené, že mohou i dotvořit bytové zařízení – třeba pokoj teenagera.

Nejprodávanější posilovací věže na našem trhu jsou od značek Master, inSPORTline a Kettler. Dnes se zaměříme na třetí jmenované.

Novinkou, k dostání zhruba za 18 tisíc korun, je posilovací věž Kettler Multigym z řady Kettler Advantage. Nabízí cenově dostupné multifunkční vybavení domácí posilovny, které umožňuje efektivní posilování všech svalových skupin horní i dolní části těla. Jednotlivá stanoviště jsou konstruována tak, aby se dala přizpůsobit potřebám konkrétní postavy a zajistila správné držení těla. Cvičící se tak vyhne nežádoucím zraněním.

Další oblíbené věže Kettler, Classic a Fitmaster, jsou v nižších cenových kategoriích (cca 14 tisíc korun). Vždy bezpečně procvičí všechny svalové partie a umožní během cvičení střídat velké množství pozic, a tedy i cviků. Tyto věže si díky variabilitě zátěže mohou podle svých potřeb přizpůsobit i osoby méně fyzicky zdatné.

Made in Germany

Platí, že na posilovací věže Kettler se můžete opravdu spolehnout. Proslulá společnost produkující potřeby pro sport a volný čas má totiž v centru zájmu především kvalitu svých výrobků, na kterou dbá s německou důkladností.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 16. 10. 2015


Další novinky

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

10. 11. 2015

Posilovací věže Kettler

Posilovací věže jsou komplexní posilovací stroje, které se i přes robustnější provedení dají používat v domácích podmínkách. 

16. 10. 2015

všechny novinky