Průvodce výběrem
posilovacích věží


Posilovací věž  >  Posilovací věže Kettler

Posilovací věže Kettler

Posilovací věže jsou komplexní posilovací stroje, které se i přes robustnější provedení dají používat v domácích podmínkách. 

Současné posilovací věže jsou navíc tak designově a esteticky vydařené, že mohou i dotvořit bytové zařízení – třeba pokoj teenagera.

Nejprodávanější posilovací věže na našem trhu jsou od značek Master, inSPORTline a Kettler. Dnes se zaměříme na třetí jmenované.

Novinkou, k dostání zhruba za 18 tisíc korun, je posilovací věž Kettler Multigym z řady Kettler Advantage. Nabízí cenově dostupné multifunkční vybavení domácí posilovny, které umožňuje efektivní posilování všech svalových skupin horní i dolní části těla. Jednotlivá stanoviště jsou konstruována tak, aby se dala přizpůsobit potřebám konkrétní postavy a zajistila správné držení těla. Cvičící se tak vyhne nežádoucím zraněním.

Další oblíbené věže Kettler, Classic a Fitmaster, jsou v nižších cenových kategoriích (cca 14 tisíc korun). Vždy bezpečně procvičí všechny svalové partie a umožní během cvičení střídat velké množství pozic, a tedy i cviků. Tyto věže si díky variabilitě zátěže mohou podle svých potřeb přizpůsobit i osoby méně fyzicky zdatné.

Made in Germany

Platí, že na posilovací věže Kettler se můžete opravdu spolehnout. Proslulá společnost produkující potřeby pro sport a volný čas má totiž v centru zájmu především kvalitu svých výrobků, na kterou dbá s německou důkladností.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 16. 10. 2015


Další novinky

Posilovací věže Master

Patří mezi nejprodávanější značky posilovacích strojů, jsou oblíbené mezi řadou sportovců. Ano, řeč je o posilovacích věžích značky Master.

25. 8. 2016

Jakou posilovací věž koupit domů?

Posilovací věže patří mezi komplexní posilovací stroje, obvykle velmi robustní. Nevejdou se do každého bytu. Přesto existují výjimky, které vám umožní cvičit celé tělo i v domácím prostředí.

27. 7. 2016

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

10. 11. 2015

všechny novinky