Posilovací věže Kettler

Posilovací věže jsou komplexní posilovací stroje, které se i přes robustnější provedení dají používat v domácích podmínkách. 

Současné posilovací věže jsou navíc tak designově a esteticky vydařené, že mohou i dotvořit bytové zařízení – třeba pokoj teenagera.

Nejprodávanější posilovací věže na našem trhu jsou od značek MasterinSPORTline Kettler. Dnes se zaměříme na třetí jmenované.

Novinkou, k dostání zhruba za 18 tisíc korun, je posilovací věž Kettler Multigym z řady Kettler Advantage. Nabízí cenově dostupné multifunkční vybavení domácí posilovny, které umožňuje efektivní posilování všech svalových skupin horní i dolní části těla. Jednotlivá stanoviště jsou konstruována tak, aby se dala přizpůsobit potřebám konkrétní postavy a zajistila správné držení těla. Cvičící se tak vyhne nežádoucím zraněním.

Další oblíbené věže KettlerClassic Fitmaster, jsou v nižších cenových kategoriích (cca 14 tisíc korun). Vždy bezpečně procvičí všechny svalové partie a umožní během cvičení střídat velké množství pozic, a tedy i cviků. Tyto věže si díky variabilitě zátěže mohou podle svých potřeb přizpůsobit i osoby méně fyzicky zdatné.

Made in Germany

Platí, že na posilovací věže Kettler se můžete opravdu spolehnout. Proslulá společnost produkující potřeby pro sport a volný čas má totiž v centru zájmu především kvalitu svých výrobků, na kterou dbá s německou důkladností.

Posilovací věže  >  Novinky  >  Posilovací věže Kettler

Novinky

 • 25. 8. 2016

  Posilovací věže Master

  Patří mezi nejprodávanější značky posilovacích strojů, jsou oblíbené mezi řadou sportovců. Ano, řeč je o posilovacích věžích značky Master.

 • 27. 7. 2016

  Jakou posilovací věž koupit domů?

  Posilovací věže patří mezi komplexní posilovací stroje, obvykle velmi robustní. Nevejdou se do každého bytu. Přesto existují výjimky, které vám umožní cvičit celé tělo i v domácím prostředí.

 • 27. 6. 2016

  Posilovací věž je královnou mezi posilovacími stroji

  Na žádném jiném posilovacím stroji neposílíte tolik svalů jako na komplexní posilovací věži.

Všechny novinky