Průvodce výběrem
posilovacích věží


Posilovací věž  >  Posilovací věže do posiloven

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

Vybavte svou posilovnu, fitcentrum či hotel profesionálními věžemi českého výrobce inSPORTline, který se na jejich prodej specializuje a zajistí vám ho s veškerými doprovodnými službami (doprava a montáž zdarma, rozšířená záruka 5 let, servis u zákazníka, možnost vrácení zboží do 30 dnů).

Nejvyšší kvalitu ve své kategorii nabízí posilovací stojan inSPORTline Cable Column CC700 s nosností vzpěračské olympijské tyče 680 kg, který umožňuje střídat stovky pozic a cviků. Dobré věže do posiloven však pořídíte i za zhruba třetinové ceny okolo 30 tisíc Kč, např. Profi inSPORTline Power Rack, upravenou práškovou barvou odolnou proti poškrábání a odlupování. Obsahuje horní i dolní kladku a 100kg závaží.

Novinka – protisměrné kladky

Další tip na profesionální posilovací věž je pokrokový stroj inSPORTline Body-Solid Crossover Machine, který se ihned zabydlel v domácích, hotelových i klubových zařízeních.

Ačkoliv se zaměřuje na posilování nohou, rukou, hrudních a zádových svalů, vytrénuje prakticky celé tělo. Nabízí řadu funkcí a širokou paletu cvičení. Je natolik robustní, že se můžete ve všech situacích spolehnout na jeho stabilitu.

Protože posilování je dnes IN, takové šikovné novinky k vám zaručeně přitáhnou klienty.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 10. 11. 2015


Další novinky

Posilovací věže Master

Patří mezi nejprodávanější značky posilovacích strojů, jsou oblíbené mezi řadou sportovců. Ano, řeč je o posilovacích věžích značky Master.

25. 8. 2016

Jakou posilovací věž koupit domů?

Posilovací věže patří mezi komplexní posilovací stroje, obvykle velmi robustní. Nevejdou se do každého bytu. Přesto existují výjimky, které vám umožní cvičit celé tělo i v domácím prostředí.

27. 7. 2016

Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

10. 11. 2015

všechny novinky