Posilovací věže do posiloven

Jste-li majitelem komerční posilovny, potřebujete v ní mít odolné posilovací věže, které jsou přizpůsobeny každodenní zátěži cvičenců různých váhových kategorií.

Vybavte svou posilovnu, fitcentrum či hotel profesionálními věžemi českého výrobce inSPORTline, který se na jejich prodej specializuje a zajistí vám ho s veškerými doprovodnými službami (doprava a montáž zdarma, rozšířená záruka 5 let, servis u zákazníka, možnost vrácení zboží do 30 dnů).

Nejvyšší kvalitu ve své kategorii nabízí posilovací stojan inSPORTline Cable Column CC700 s nosností vzpěračské olympijské tyče 680 kg, který umožňuje střídat stovky pozic a cviků. Dobré věže do posiloven však pořídíte i za zhruba třetinové ceny okolo 30 tisíc Kč, např. Profi inSPORTline Power Rack, upravenou práškovou barvou odolnou proti poškrábání a odlupování. Obsahuje horní i dolní kladku a 100kg závaží.

Novinka – protisměrné kladky

Další tip na profesionální posilovací věž je pokrokový stroj inSPORTline Body-Solid Crossover Machine, který se ihned zabydlel v domácích, hotelových i klubových zařízeních.

Ačkoliv se zaměřuje na posilování nohou, rukou, hrudních a zádových svalů, vytrénuje prakticky celé tělo. Nabízí řadu funkcí a širokou paletu cvičení. Je natolik robustní, že se můžete ve všech situacích spolehnout na jeho stabilitu.

Protože posilování je dnes IN, takové šikovné novinky k vám zaručeně přitáhnou klienty.

Posilovací věže  >  Novinky  >  Posilovací věže do posiloven

Novinky

 • 25. 8. 2016

  Posilovací věže Master

  Patří mezi nejprodávanější značky posilovacích strojů, jsou oblíbené mezi řadou sportovců. Ano, řeč je o posilovacích věžích značky Master.

 • 27. 7. 2016

  Jakou posilovací věž koupit domů?

  Posilovací věže patří mezi komplexní posilovací stroje, obvykle velmi robustní. Nevejdou se do každého bytu. Přesto existují výjimky, které vám umožní cvičit celé tělo i v domácím prostředí.

 • 27. 6. 2016

  Posilovací věž je královnou mezi posilovacími stroji

  Na žádném jiném posilovacím stroji neposílíte tolik svalů jako na komplexní posilovací věži.

Všechny novinky